HeLLo dRiNkEr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Някой да ми HELP

4 posters

Go down

Някой да ми HELP Empty Някой да ми HELP

Писане by tsvetet0 Съб Дек 29, 2007 12:20 am

Реших, че освен за напиване и алкохол може и за други неща да си говорим ... Таа тая тема е специално за това Smile Като някой има проблем, какъвто и да е го споделя с всички пияндета и му помагаме да го реши ... G0 G0 G0 !!
tsvetet0
tsvetet0
Алкохолик
Алкохолик

Female Брой мнения : 27
Age : 32
Registration date : 21.12.2007

Върнете се в началото Go down

Някой да ми HELP Empty Re: Някой да ми HELP

Писане by RuCaTa Съб Дек 29, 2007 3:27 am

емм парво ти кажи некой товой проблем да го решим и после наще нали си момиче път на дамите Smile
RuCaTa
RuCaTa
Administrator
Administrator

Male Брой мнения : 104
Age : 32
Location : Враца
Humor : Пия и пуша като осъден на СМЪРТ!!!...Бомбони и цветя не пия!!!
Registration date : 18.12.2007

https://drinkteam.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Някой да ми HELP Empty Re: Някой да ми HELP

Писане by tapata Съб Дек 29, 2007 4:00 am

RuCaTa написа:емм парво ти кажи некой товой проблем да го решим и после наще нали си момиче път на дамите Smile



така е щом си направила тази тема зна4и трабва да имаш проблем кажи си го за да видим с какво може да ти помогнем Smile
tapata
tapata
Кръчмар
Кръчмар

Male Брой мнения : 58
Age : 33
Registration date : 20.12.2007

Върнете се в началото Go down

Някой да ми HELP Empty Re: Някой да ми HELP

Писане by tsvetet0 Съб Дек 29, 2007 8:59 am

Еее ама мойте проблеми са много сапунени Laughing Вие сте момчета де може би по-добре знаете за какво става на въпрос ... Ще си излеея душата ... Аййде ... дано не ви побелеят косите докато четете ... Естествено за любов става на въпрос I love you ... Накратко влюбих се много сериозно в да кажем .. колегата си, който е с 11 години по-голям от мене и май още си обича бившата приятелка ... До тук добре, това минава, нооо ... Той взе, че ми обърна внимание ... Всичко се почна като катастрофира с мотора си и му пратих смс да го питам как е ... После излезе от болницата , видяхме се един път ... Два пъти ... Три пъти ... Минаха няколко седмици, дойде и първата целувка ... Минаха един- два месеца ... И други неща дойдоха Very Happy хахах ... И много се привързах ама много ... Обикнах го, за първи път чувствам нещо такова ... Здраво съм улетела ... Самия проблем обаче е , че според него не може да сме заедно, защото е голям, а в същото време почти постоянно сме заедно ... С времето на него започна да му пука за мен (поне така казва) и нещата за мене станаха много сериозни .. Въпроса ми е ... Какво по дяволите трябва да направя ??! Щом връзката ни е невъзможна какво правим ?! Явно той е сигурен, че един ден цялото това нещо ще приключи и няма да е раздяла, защото ние дори не сме били заедно ... уж ... Чудя се да прекратя ли всичко още сега или да чакам времето да покаже ... Не знам какво съм за него, дори не знам той какъв ми е ... в началото това нямаше значение, просто ми беше хубаво с него, но сега започвам да си задавам въпроси, на които не намирам отговори и това ме побърква ... не знам той какво прави с мен щом "не може" ... не знам има ли чувства ... Много му вярвам и НЕ ЗНАМ дали е честен ... Мислех след Нова година да му кажа, че е по-добре всичко да приключи докато не е станало сериозно ама то вече стана за мен и просто нямам сили ... Обяснението - влюбена съм ............. Дали едни 11 години могат да преебат всичко ? .......
tsvetet0
tsvetet0
Алкохолик
Алкохолик

Female Брой мнения : 27
Age : 32
Registration date : 21.12.2007

Върнете се в началото Go down

Някой да ми HELP Empty Re: Някой да ми HELP

Писане by RuCaTa Съб Дек 29, 2007 3:23 pm

Цвети сичко кадето разказа е мн хубаво за лубовта граници няма дали е с 11 год или повече няма значение. Smile
RuCaTa
RuCaTa
Administrator
Administrator

Male Брой мнения : 104
Age : 32
Location : Враца
Humor : Пия и пуша като осъден на СМЪРТ!!!...Бомбони и цветя не пия!!!
Registration date : 18.12.2007

https://drinkteam.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Някой да ми HELP Empty Re: Някой да ми HELP

Писане by tsvetet0 Нед Дек 30, 2007 5:09 pm

Да и аз се опитвам да му обясня това ... Но за него явно има ... Знаете ли току що се прибрах... бях на Банско ...с НЕГО Smile
БЕШЕ СТРАХОТНО !!! ... Ето това ме обърква ... В един момент сме сякаш заедно, ходихме заедно на Банско, изкарахме си наистина невероятно и след време пак ще каже нещо от сорта на "Не може да сме заедно" Ето в т'ва е проблема ... Защото хубавите неща, които ни се случват отслабват моята решителност ...
tsvetet0
tsvetet0
Алкохолик
Алкохолик

Female Брой мнения : 27
Age : 32
Registration date : 21.12.2007

Върнете се в началото Go down

Някой да ми HELP Empty Re: Някой да ми HELP

Писане by RuCaTa Пон Дек 31, 2007 2:10 pm

Еммм поговорете си сериозно и решете какво ще правите Smile
RuCaTa
RuCaTa
Administrator
Administrator

Male Брой мнения : 104
Age : 32
Location : Враца
Humor : Пия и пуша като осъден на СМЪРТ!!!...Бомбони и цветя не пия!!!
Registration date : 18.12.2007

https://drinkteam.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Някой да ми HELP Empty Re: Някой да ми HELP

Писане by tsvetet0 Вто Яну 08, 2008 11:20 pm

Ейй благодаря ви, че имахте нерви да ме изслушате и да ме разберете Smile ... Оценявам го много ! Реших си проблема ... Сега всичко е така, както исках да бъде I love you ... И си изкарах най-хубавата Нова Година ... Ваш ред е с проблемите Wink
tsvetet0
tsvetet0
Алкохолик
Алкохолик

Female Брой мнения : 27
Age : 32
Registration date : 21.12.2007

Върнете се в началото Go down

Някой да ми HELP Empty Re: Някой да ми HELP

Писане by Gabriela Сря Яну 09, 2008 12:15 am

румене ти па каза такива работи та маани .........
Gabriela
Gabriela
Напредващ
Напредващ

Female Брой мнения : 8
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Върнете се в началото Go down

Някой да ми HELP Empty Re: Някой да ми HELP

Писане by tsvetet0 Пон Фев 25, 2008 5:39 pm

И все пак каза нещо Wink
tsvetet0
tsvetet0
Алкохолик
Алкохолик

Female Брой мнения : 27
Age : 32
Registration date : 21.12.2007

Върнете се в началото Go down

Някой да ми HELP Empty Re: Някой да ми HELP

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите